Paslaugos

Vestuvių šventės staliukas
Vestuvių planavimas

Pradedate planuoti savo vestuves? Nežinote nuo ko pradėti? Mūsų komanda sukurs jums šventę, jums tik reikės atlikti keletą mūsų paskirtų namų darbų, o visus organizacinius, techninius, logistinius klausimus palikite mums ir jau šventės dieną galėsite džiaugtis rezultatu.

Vestuvių nuotaka
Šventės koordinavimas

Jau esate viską susiplanavę ir be liko tik sudėlioti tinkamai pagal preliminarų scenarijų vestuvių dieną. Palikite tai mums, tai mūsų darbas Jums padėti tinkamai susidėlioti ir suteikti galimybę niekuo nebesirūpinti bei atsipalaiduoti vestuvių dieną, nes techniniais dalykais rūpinsimės mes.

Agata
Vestuvių planavimo konsultacija

Jei tik turite viziją ir nežinote nuo ko pradėti, bet norite patys viską planuotis, padėsime susidėlioti į "stalčiukus" bei rekomenduosime paslaugų tiekėjus.

Stalo dekoro vizualizacija
Dekoro vizualizacijos

Dažniausiai susiduriame, jog iš Pinterest'o ir Google platybių, išsisaugome daugybę įvairių nuotraukų "ir kaip perteikti asmenims, apie kokį dekorą svajoju?" Tai mes turime sprendimą, kuris pagelbėja ne tik dekoratoriams, floristams, bet ir torto kūrėjams, vietos šeimininkams, maisto tiekėjams, apšvietėjams - tai vizualizacijos sukūrimas iki detalių. Tai papildoma paslauga.

Aleksandra
Šventės vedimas

Viskas jau sudėliota ir teliko surasti tą žmogų, kuris išklausys, prajuokins ir pavers šventę nepamirštamą Jums ir Jūsų svečiams? Palikite tai mums, vedėja pasirūpins pramogomis, kad Jūsų svečiams nebūtų liūdna, išklausys Jūsų visus norus ir pavers šventę pačia smagiausia kokioje esate buve.

Seminaro nuotakoms ir ne tik akimirkos
Seminarai nuotakoms ir ne tik

Mūsų seminaras turi didelę pridėtinę vertę kiekvienai būsimai  jaunųjų porai, paslaugos tiekėjui ir šventės svečiui!

Savo srities profesionalai aptaria svarbius klausimus, kuriuos dažniausiai užduoda nuotakos ir jaunikiai, net ir planuotojos.  Vienoje vietoje gaunate puikią progą gyvai pabendrauti su įvairiais tiekėjų atstovais. Leidžiame pajausti ir įsijausti, kad jau dabar iš karto galime švęsti šventę. Turiningai ir smagiai praleidžiame laiką su būsimomis nuotakomis, skiriame laiko sau. Gaunate įvairių dovanų, nuolaidų seminaro metu iš mūsų rėmėjų, pranešėjų.

Galėtume vardinti ir vardinti, tačiau didžiausias naudas pamatysite Jūs patys atėję į seminarą!